SP ZOZ w Łukowie: ruszył gruntowny remont pomieszczeń sanitarnych

W łukowskim szpitalu rozpoczął się kompleksowy remont pomieszczeń sanitarnych wraz wykonaniem nowego podziału istniejących już wnętrz. Inwestycja zakłada całkowitą przebudowę łazienek dla pacjentów i personelu znajdujących się na wszystkich trzech kondygnacjach budynku NCH tj. 1, 2 i 3 piętrze, zarówno po stronie damskiej, jak i męskiej oddziału szpitalnego. Wykonana zostanie również renowacja schodów zewnętrznych. Całość inwestycji pochłonie blisko 600 tysięcy złotych.

Pomieszczenia sanitarne w budynku NCH były już wysłużone i znajdowały się w opłakanym stanie. Inwestycja była tym bardziej konieczna, jeśli weźmiemy pod uwagę specyfikę pracy na oddziale psychiatrycznym łukowskiego szpitala. – Przebywają tam pacjenci, którym należy udzielać możliwie jak najlepszej pomocy medycznej, która jednak musi odbywać się w cywilizowanych warunkach. Nowoczesne pomieszczenia sanitarne będą już wkrótce standardem w całym budynku NCH – relacjonuje Dariusz Orzeł, dyrektor ds. Inwestycji i Remontów w SP ZOZ w Łukowie.

W ramach inwestycji zaplanowano m. in. rozbiórkę istniejących posadzek, demontaż stolarki drzwiowej, wykonanie nowego podziału ścian, wykonanie nowych posadzek, montaż nowej stolarki drzwiowej, wykonanie nowych instalacji centralnego ogrzewania, a także szereg innych prac znacząco podnoszących jakość usług świadczonych przez łukowski SP ZOZ. Prace remontowe rozpoczęły się przed kilkunastoma dniami. Robotami budowlanymi zajmuje się firma IRPOL z Łukowa. Całość kosztów inwestycji wyniosła blisko 600 tysięcy złotych.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*