Burzec: niestety, nie udało się szczęśliwie odnaleźć zaginionego 4-latka

Niestety tragicznie zakończyły się poszukiwania 4-latka, który zaginął dziś około południa w m. Burzec w pow. łukowskim. Ciało chłopca zostało wyłowione przez płetwonurków ze zbiornika wodnego oddalonego około 300 metrów od domu.

Niestety tragicznie zakończyły się poszukiwania zaginionego 4-latka, który dzisiaj około godziny 12:00 wyszedł przez otwartą bramę z terenu swojej posesji w m. Burzec w gm. Wojcieszków i poszedł w nieustalonym kierunku.

Natychmiast po zgłoszeniu zaginięcia około godz. 13:00 policjanci rozpoczęli akcję poszukiwawczą. W działaniach łukowskich policjantów, dla których został ogłoszony alarm, wspierało kilkudziesięciu policjantów z Oddziału Prewencji Policji w Lublinie, przewodnicy z psami tropiącymi, jednostki straży pożarnej i pracownicy nadleśnictwa. W poszukiwaniach wykorzystywany był także helikopter z Komendy Głównej Policji z kamerą termowizyjną oraz policyjny dron.

Do akcji poszukiwawczej zostali skierowani płetwonurkowie z Policji i Straży Pożarnej, którzy sprawdzali znajdujący się w tej miejscowości staw. Ciało chłopca zostało wyłowione około godz. 17:00 przez płetwonurków ze zbiornika wodnego oddalonego około 300 metrów od domu.  

Inf. KPP Łuków

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*