Cezary Kucharski: najlżejsza epidemia w historii ludzkości. A co jeśli to ściema?

Cezary Kucharski, były poseł i piłkarz Legii Warszawa, podejrzewa że koronawirus to ściema na potrzeby polityki.

Były poseł Platformy Obywatelskiej od dawna jest aktywny w mediach społecznościowych. Tym razem jego słowa dotyczące epidemii koronawirusa odbiły się szerokim echem w całym kraju.

Eks-piłkarz stołecznej Legii i reprezentacji Polski zasugerował, że epidemia koronawirusa może być stworzona na użytek polityki np. Chin. Zdaniem Kucharskiego ludzie zachowują się tak, jak osoby w zachowaniach stadnych. Ponadto stwierdził, że jest to najlżejsza epidemia w historii ludzkości.

źródło: Twitter

Cezary Kucharski krytykuje też rząd zarzucając jemu, że ,,robi z ludzi idiotów”. Bierze również pod obronę prezydenta Francji Emanuela Macrona, który jego zdaniem troszczy się o przyszłość przedsiębiorców.

,,Władza ma szczególny dar robienia z ludzi idiotów! Wprowadzili stan wyjątkowy, którego nie ogłosili, bo musieliby przesunąć wybory prezydenckie. Nakazali siedzieć w domu, a sami jeżdżą po kraju robiąc kampanię (…). Oprócz paniki i strachu nie mają nic do zaproponowania i jeszcze robią propagandowe ustawki które wnoszą u rozumnych ludzi tylko irytację! – pisze Cezary Kucharski.

Media społecznościowe byłego parlamentarzysty pełne są krytyki rządu oraz teorii, że pandemia koronawirusa, to tak naprawdę niewielki problem dla ludzkości, a być może spisek. Co myślicie ogólnie o koronawirusie i podejściu do problemu przez byłego posła?

Źródło: Facebook

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*