Dzień Adamowa i okolicy. Świetna zabawa dla mieszkańców gminy /zdjęcia/.

Pomimo niesprzyjającej prognozy pogody, na niebie nie było żadnej chmurki. Pomimo, że zapowiadano deszcze, to żar lał się z nieba. Są dwie możliwości tej anomalii synoptyczno – pogodowej. Ktoś tam na górze jest fanem muzyki disco polo albo po prostu w Gminie Adamów mieszkają dobrzy ludzie i tu pogoda nigdy nie zawodzi. Nie zawodzi pogoda, ale też nigdy nie zawodzi publiczność, która licznie przybyła świętować Dni Adamowa i Okolicy.

Organizatorzy zabawy stanęli na wysokości zadania i zapewnili mnóstwo atrakcji dla najmłodszych i tych starszych. Nie mogło zabraknąć dmuchanych placów zabaw, stoisk z watą cukrową, popcornem, a także grilla i stoisk z zabawkami. W tym roku występy artystyczne na scenie rozpoczęło Studio Edukacji Muzycznej, gdzie młodzież prezentowała swoje umiejętności gry na instrumentach oraz Zespół „Intro” . Swój debiut na scenie miały grupy taneczne, działające przy lokalnych instytucjach kultury. Wystąpiły również Ania i Angelika Baran, które wprowadziły publiczność w wakacyjny nastrój energicznymi utworami. A, że tradycja to rzecz święta to tradycyjnie nie mogło zabraknąć zespołu ludowego „Modry Len” , który od lat pojawia się na scenie „Dnia Adamowa i Okolicy”. Rockowego brzmienia imprezie nadał zespół „Luz Band” z Radzynia.

O 19:00 nastąpiła kulminacja atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Mowa oczywiście o trzech pięknych paniach, które w mgnieniu oka przyciągnęły pod scenę kilkutysięczną publiczność i widzów nawet spod grill baru. Piękne, młode z super wokalami dziewczyny z zespołu „Top Girls” wystąpiły ze swoimi największymi hitami: „Mleczko”, „Jakbyś mnie zechciał”, „Sexibomba”. Bawili się dorośli i bawiły się dzieci, które na scenę do wspólnego wykonania jednego z utworów zaprosiły gwiazdy. Muzyki na festynie nie może zabraknąć dlatego też w chwilach między występami Dj Norbi nie dawał nogom odpocząć, a zespół „Craters” bawił publiczność aż do północy.

Organizatorami zabawy byli: Dom Kultury – Pomnik Czynu Bojowego Kleeberczyków w Woli Gułowskiej, Gminna Biblioteka Publiczna w Adamowie oraz Gmina Adamów. Organizatorzy kierują podziękowania dla strażaków z OSP w Adamowie i Woli Gułowskiej oraz pracowników Zakładu Gospodarki Komunalnej w Adamowie, a także wszystkich służb porządkowych za pomoc w organizacji .

inf. Dom Kultury – Pomnik Czynu Bojowego Kleeberczyków w Woli Gułowskiej

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*