Gmina Adamów: promienie słoneczne powodem dachowania

Na szczęście niegroźnymi urazami pasażerki peugeota zakończyło się „dachowanie” auta. Kierująca osobówką 47-latka na łuku drogi zjechała z jezdni na pobocze, gdzie gwałtownie skręciła kierownicą doprowadzając do przewrócenia pojazdu. Kierująca autem tłumaczyła policjantom, że „oślepiło ją słońce”. Teraz czeka ją wysoka grzywna, a jej konto „zasilą” punkty karne.

Wczoraj po południu policjanci z Adamowa zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym do jakiego doszło w Okrzei. Ze zgłoszenia wynikało, że „dachował” samochód osobowy, że pokrzywdzone są podróżujące nim osoby. Mundurowi którzy dojechali we wskazane miejsce dowiedzieli się, że pojazdem uczestniczącym w zdarzeniu był samochód marki Peugeot, którym kierowała 47-latka z gminy Krzywda. Pokrzywdzona 74-letnia pasażerka osobówki z obrażeniami ciała została przewieziona karetką do szpitala. Na szczęście urazy jakich doznała pokrzywdzona kobieta nie zagrażają jej życiu.

Pracujący na miejscu wypadku policjanci ustalili, że kierująca peugeotem kobieta, na łuku drogi zjechała z jezdni na przydrożne pola, gdzie jej auto przewróciło się. 47-latka tłumaczyła mundurowym, że w trakcie jazdy „oślepiło ją słońce” i wówczas zjechała na pobocze drogi, na którym gwałtownie skręciła kierownicą. Wkrótce kobieta poniesie konsekwencje za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Grozi jej wysoka grzywna, a dodatkowo jej konto „zasilą” punkty karne.

inf. KPP Łuków

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*