Gmina Łuków: wypadek w Łazach

Pięć samochodów uczestniczyło w zdarzeniu drogowym do jakiego doszło wczoraj w Łazach. Na szczęście obrażeń ciała doznała tylko kierująca jednego z tych aut. Urazy jakich doznała 54-latka nie zagrażają jej życiu. 

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu w Łazach. Ze zgłoszenia wynikało, że w wypadku uczestniczyło kilka samochodów, że kierująca jednego z nich wymaga pomocy medycznej. Mundurowi którzy przyjechali we wskazane miejsce dowiedzieli się, że kierująca samochodem marki Skoda 39-latka z gminy Łuków, skręcała w lewo na parking przed sklepem.

Ze wstępnych ustaleń policjantów z łukowskiej drogówki wynika, że jadący w tym czasie z przeciwka 21-latek kierujący samochodem marki Audi, chcąc uniknąć zderzenia ze Skodą zjechał na lewą stronę drogi. Tam niestety zderzył się czołowo z samochodem marki Renault, którym kierowała 54-latka z gminy Łuków. Następnie w tył Renaulta uderzył samochód marki Kia, którym kierowała 51-letnia mieszkanka gminy Łuków. Z kolei jadący za Audi Hondą 39-latek chcąc uniknąć uderzenia w pozostałe samochody omijając je, uderzył przodem auta w krawężnik. W wyniku zdarzenia drogowego kierująca samochodu Renault doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Na szczęście okazało się, że urazy jakich doznała pokrzywdzona 54-latka nie zagrażają jej życiu.

Teraz prowadzący dochodzenie ustalą szczegóły i dokładne okoliczności wypadku, przesłuchają między innymi jego uczestników, przeanalizują zabezpieczone ślady.

Przypominamy wszystkim uczestnikom ruchu drogowego, że w dużej mierze są odpowiedzialni zarówno za własne bezpieczeństwo jak też innych osób korzystających z drogi. Nie traćmy czujności na ciągach komunikacyjnych nawet o małym natężeniu ruchu. Tam też dochodzi do ryzykownych sytuacji.

inf. KPP Łuków

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*