JATA RACE: skakali, biegali, pływali w Krznie

Jedną z ciekawszych imprez odbywających się w ramach minionych Dni Łukowa bez wątpienia był bieg JATA RACE. Imprezę zorganizował Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie oraz JATA RACE. W zabawie wzięło udział 65 osób w różnym wieku.

Jak informują organizatorzy ideą biegu było upamiętnienie 786 rocznicy powstania Łukowa; 616 rocznicy nadania praw magdeburskich; zgodna z duchem sportu rywalizacja, nastawiona na rozwijanie umiejętności pochodzących z różnych dziedzin aktywności fizycznej, promocja uczciwej rywalizacji połączonej z umiejętnością i chęcią współpracy z innymi, a także łączenie wysiłku fizycznego z dobrą zabawą.

Uczestnicy pokonali trasę mającą ok 1 500 metrów. Wzdłuż niej znajdował się szereg przeszkód naturalnych i sztucznych m.in. rzeka Krzna, ściany, liny, trawersy poziome, pajęczyny linowe, zasieki.

Szczegółowy podział uczestników.
• kategoria Dzieci 6-10 lat – 22 osoby
• kategoria Dzieci 11-15 lat – 16 osób
• kategoria OPEN – 27 osób

Po zakończonej zabawie organizatorzy zapewnili m. in. wspólny piknik, stoiska z lodami, z watą cukrową i popcornem, strefy animacji dla dzieci: dmuchańce, strefy zdrowia, a także strefy relaksu, w tym masaż sportowy dla uczestników.

Wśród uczestników rozlosowano nagrodę główną jaką był rower górski ufundowany przez firmę ABC Rowery.

fot. / OSIR ŁUKÓW/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*