Jetro Cinema Summer: dzisiaj obejrzymy ,,Złe mamuśki 2”

Łukowski Ośrodek Kultury i JETRO Karol Walo zapraszają na kolejny film z cyklu spotkań w ramach „JETRO CINEMA SUMMER 2019″. Dzisiaj o godzinie 21:30 w Amfiteatrze Miejskim w Łukowie zostanie wyświetlony film ,,Złe mamuśki 2”. Wstęp na seans jest bezpłatny.

Idą Święta, a to w życiu każdej pani domu jak wiadomo szczególny czas. Tygodnie harówki przy garach, walka wręcz przy sklepowych ladach o najlepsze kąski, detektywistyczna praca w poszukiwaniu prezentów dla całej rodziny. Po prostu pełnia szczęścia. Złe mamuśki dawno jednak zrzuciły kajdany perfekcyjnej pani domu i mogłyby się tym świątecznym czasem cieszyć z drinkiem w ręce, gdyby nie fakt, że zbliżają się jeźdźcy Apokalipsy czyli ich szacowne mamusie: strażniczki rodzinnych tradycji, konserwatywne jak dąb Bartek i surowe jak treser dzikich zwierząt. Czy naszym wyzwolonym mamuśkom uda się przekabacić własne rodzicielki i przeciągnąć je na weselszą stronę  mocy? Święta to czas udów!

Organizatorzy zachęcają do zaopatrzenia się w ciepłe koce i termosy z gorącą herbatą. W przypadku złej pogody ŁOK zastrzega sobie prawo do odwołania seansu. Choć pogoda w ostatnich dniach sprawiała nam raczej odwrotne problemy.

fot. in. ŁOK

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*