Kolejny sukces Olimpijczyka Łuków

W Sokołowie Podlaskim dobiegły końca Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w podnoszeniu ciężarów. Impreza zakończyła się sukces dla reprezentantów Olimpijczyka Łuków, którzy wywalczyli dwa tytuły mistrzowskie.

Andżelika Młynarczyk zwyciężyła w kategorii wagowej do 49 kg oraz była trzecia w klasyfikacji OPEN (bez podziału na kat. wagowej).

Błażej Borkowski był niepokonany w kat. do 61 kg., a w klasyfikacji OPEN zajął 5 miejsce.

Alicja Strzałek zajęła 6 m. w kat. 76 kg, Piotr Zachoszcz był 7 w kat. do 67 kg.

Debiutanci Krystian Śledź i Rafał Łobejko zajęli kolejno 16 i 13 m. w swoich kategoriach wagowych.

Olimpijczyk Łuków na 57 startujących klubów został sklasyfikowany na 13 m., a lubelskie zajęło 2 m. w zestawieniu województw.

Olimpijczyk Łuków wywalczył w tych zawodach cenne punkty do współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzież i ma już ich 33 (w zeszłym roku zgromadził 30 pkt ).