Łuków: Mariusz Chudek niczym Paolo Sousa. Obaj opuszczą swój okręt?

W listopadzie burmistrz Łukowa ogłosił konkurs na dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej. Termin składania ofert upłynął 10 grudnia. Na stanowisko dyrektora wpłynęła jedna oferta. Złożył ją radny miejski Mariusz Chudek. Sytuacja ta zdziwiła wielu mieszkańców, gdyż w przypadku podpisania umowy o pracę na stanowisku dyrektora będzie musiał on zrezygnować z mandatu radnego. Wszystko wskazuje, że radny Chudek wybierze stanowisko dyrektorskie.

Otwarcia ofert dokonano 15 grudnia. W komisji konkursowej znaleźli się zastępca burmistrza, sekretarz miasta i naczelnik Wydziału Zarządzania Projektami i Promocji. Ich zdaniem Mariusz Chudek spełnił wymogi prawno – formalne. Niespełna tydzień później komisja przedstawiła swoją opinię burmistrzowi Piotrowi Płudowskiemu. Teraz do niego, a także do radnego Chudka, należy ostateczna decyzja.

Z naszych informacji wynika, że burmistrz Piotr Płudowski powierzy radnemu Mariuszowi Chudkowi stanowisko dyrektorskie w miejskiej Bibliotece. W takim przypadku radny Chudek będzie musiał ,,rzucić mandat” i zrezygnować z zasiadania w Radzie Miasta Łuków. Przez wielu obserwatorów porównuje się go do selekcjonera reprezentacji Polski, który prawdopodobnie ,,rzuci ręcznik” i na ostatniej prostej zrezygnuje z trenowania Roberta Lewandowskiego i kolegów. Wszystko wskazuje, że podpisze on kontakt z brazylijskim Flamengo. Będzie mógł liczyć tam na wielotysięczne zarobki i ciepły klimat.

fot. UM – Youtube, PZPN.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*