Łuków: mieszkaniec domaga się przeprosin od burmistrza

Burmistrz Miasta Łuków Piotr Płudowski prowadzi spotkania z mieszkańcami w trybie on-line. Podczas jednego z ostatnich takich spotkań użył słów, które uraziły jednego z mieszkańców miasta. Domaga się on przeprosin od burmistrza.

Podczas Facebook’owego spotkania z mieszkańcami Łukowa burmistrz Piotr Płudowski, odpowiadając na pytania zadane jemu przez mieszkańca Roberta Sokołowskiego użył stwierdzenia ,,Zwracam się w szczególności do Pana Roberta Sokołowskiego, który z taką olbrzymią zajadłością mnie atakował (…)”. Słowa te uraziły Pana Roberta Sokołowskiego, który uważa, że burmistrzowi nie wypada w taki sposób odnosić się do wniosków i pytań kierowanych ze strony mieszkańców Łukowa.Domagam się przeprosin i sprostowania publicznego ataku na mnie, który jest wynikiem moich dociekliwych, aczkolwiek zupełnie apolitycznych pytań zadawanych w trosce o dobro Łukowa i mieszkańców. – mówi Pan Robert.Co złego w tym, że mieszkańcy chcą mieć dostęp do rzetelnych i prawdziwych informacji, a także liczą na prężny rozwój Łukowa? Burmistrz nie powinien odbierać ciężkich pytań jako ataku na siebie i odpowiadać w takim sposób. Zwłaszcza, że pytania nie miały kontekstu politycznego, a skupiały się na dobru mieszkańców i rozwoju naszego miasta – dodaje Pan Robert Sokołowski.

Jaki będzie dalszy przebieg sprawy? Czy burmistrz Piotr Płudowski przeprosi Pana Roberta Sokołowskiego? To się okaże. Pan Robert obiecał, że poinformuje nas o krokach podjętych przez burmistrza.

fot. Urząd Miasta Łuków

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*