Łuków: mundurowi szukają złodzieja telefonu

Policjanci z Łukowa poszukują mężczyzny, który w styczniu ukradł ze sklepu smartfona. Sprawcę przestępstwa nagrały kamery sklepowe i miejskiego monitoringu. Ktokolwiek rozpoznaję widniejącego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt z Policją.

Do kradzieży smartfona doszło 12 stycznia bieżącego roku w Łukowie, w sklepie przy Alei Kaczorowskiego. Z ustaleń policjantów wynika, że będący w sklepie mężczyzna wyjął smartfon marki Samsung Galaxy z opakowania, które wyrzucił pomiędzy inne urządzenia. Później schował smartfona do kieszeni kurtki i po 5 minutach, ze skradzionym urządzeniem za prawie tysiąc złotych wyszedł ze sklepu. Zachowanie mężczyzny nagrały sklepowe kamery, a także kamery miejskiego monitoringu. Nagrania trafiły do łukowskich policjantów. Poszukiwany przez policjantów mężczyzna ubrany był tego dnia w ciemne dżinsowe spodnie, czarną kurtkę i szarą czapkę z daszkiem.

Osoby, które rozpoznają tego mężczyznę lub posiadają informacje o tym zdarzeniu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łukowie tel. 47 814 72 43 ewentualnie z najbliższą jednostką Policji. Zapewniamy anonimowość.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*