Łuków: Obradowała Rada Muzeum Regionalnego

W poniedziałek odbyło się kolejne posiedzenie Rady Muzeum pracującej przy Muzeum Regionalnym w Łukowie.

Podczas obrad dyrektor placówki Mariusz Burdach przedstawił sprawozdanie z działalności muzeum za pierwsze półrocze obecnego roku. W obradach wzięli udział członkowie Rady, przedstawiciele Stowarzyszenia Twórców Ludowych oddział w Łukowie, a także łukowscy parlamentarzyści: senator Stanisław Gogacz oraz poseł na sejm Krzysztof Głuchowski. W trakcie spotkania obaj otrzymali podziękowania i drobny upominek za wspieranie działań muzealnych.

Z tego miejsca pragnę serdecznie podziękować naszym parlamentarzystom za natychmiastową reakcję w ministerstwie. To między innymi dzięki tym działaniom udało nam się zatrzymać w łukowskiej placówce kwotę w wysokości ok. 170 tysięcy złotych. Jest to prawie połowa naszego budżetu. Nie wiem jakbyśmy sobie poradzili bez tych pieniędzy – mówił dyrektor Mariusz Burdach.

Dyrekcja i pracownicy Muzeum Regionalnego w Łukowie pragną podziękować wszystkim uczestnikom spotkania za wspólnie realizowaną pracę na rzecz prawidłowego funkcjonowania naszej instytucji oraz dbałość o należyte wypełnianie jej misji i celów statutowych.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*