Łuków: Oskar Dudziński i Jakub Bober z awansem na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży

W dniach 18-19 marca w Lublinie odbyły się Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego w boksie. W turnieju z powodzeniem wystartowali reprezentanci sekcji pięściarskiej ŁKS Orlęta Łuków.

Podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego spisali się bardzo dobrze. W kategorii kadetów I miejsca zajęli Oskar Dudziński i Jakub Bober, a na drugich lokatach uplasowali się Konrad Zaniewicz i Kacper Wryk.  Zwycięstwo w turnieju dało Oskarowi i Kubie bezpośredni awans do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się w dniach od 14 do 20 kwietnia  w Wałczu.

W kategorii juniorek pierwsze miejsce zajęła Dominika Kondracka dla  której był to start kontrolny. Udział w Mistrzostwa Polski Juniorek w boksie nie będzie wymagał eliminacji, a zawody  odbędą się od 13 do 17 czerwca w Sokółce.