Łuków/Sarnów: dwa wypadki drogowe

Policjanci ze Stoczka Łukowskiego ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, do jakiego doszło w Sarnowie. Tam kierująca samochodem audi zderzyła się z ursusem, w wyniku czego kierowca ciągnika doznał niegroźnych urazów ciała. Z kolei 18-latek kierujący saabem w Łukowie na ul. Świderskiej zderzył się z jadącym do tego zdarzenia „bojowym wozem” straży pożarnej. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń ciała.

Do dwóch zdarzeń drogowych doszło w powiecie łukowskim. W pierwszym z nich, w Sarnowie kierująca audi 19-latka zderzyła się z ciągnikiem marki Ursus, którym kierował 28-letni mieszkaniec gminy Stanin. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że skręcający w lewo ciągnikiem mężczyzna, został uderzony przez wyprzedzającą go osobówkę. W wyniku wypadku 28-latek doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Na szczęście okazało się, że urazy jakich doznał, nie zagrażają jego życiu.

W tym samym czasie  na ul. Świderskiej w Łukowie doszło do kolejnego zdarzenia, które  miało związek z wypadkiem w Sarnowie. Właśnie do tego wypadku jechał samochód straży pożarnej. Z jadącym na sygnałach świetlnych i dźwiękowych „wozem bojowym” zderzył się samochód marki Saab, którym kierował 18-latek z gminy Stanin. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie doznał obrażeń. Uszkodzeniu  uległy jedynie pojazdy biorące udział w kolizji. Pracujący na miejscu policjanci z łukowskiej drogówki ustalili, że kierujący osobówką nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi uprzywilejowanemu i za to został ukarany mandatem.

inf. KPP Łuków

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*