Łuków: wizyta Prezydenta Andrzeja Dudy

Do Łukowa przyjechał Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. Spotkał się on z mieszkańcami Łukowa i Powiatu Łukowskiego w Parku Miejskim. Przyjazd głowy państwa cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Kampanie prezydencka weszła na ostatnią prostą. Obaj kandydaci do ostatnich chwil będą zabiegać się o głosy swoich wyborców. Do Łukowa zawitał jednak tylko jeden z nich, obecnie urzędujący Prezydent Andrzej Duda. Spotkał się on z mieszkańcami w Parku Miejskim.

– Przyszłam dzisiaj do Parku, aby pokazać swoje wsparcie dla Pana Prezydenta Andrzeja Dudy. Moja córka przez prawie 10 lat pracowała za granicą. Dwa lata temu wróciła do Polski, bo było po co wracać. Zamieszkała w pobliżu Siedlce. Nie chcemy zmiany, żyje nam się dobrze – mówiła Pani Renata, emerytka z Łukowa

Spotkanie, pomimo nielicznych prowokacji odbywało się spokojnie. Wśród uczestników wiecu nie brakowało młodych ludzi. Zauważyć można było rodziny z wózkami i małymi dziećmi. To ważne, że młode osoby chcą brać udział w wyborach i głosować na swojego kandydata. Spotkanie w Parku było okazją także dla osób, które nie mają jeszcze swojego zdania albo w pierwszej turze oddały swój głos na Krzysztofa Bosaka. Część z nich zadeklarowała, że wczoraj podjęła ostateczną decyzję.

Wierzę w to, że w najbliższą niedzielę wygra Polska ambitna, Polska rodziny, Polska człowieka, Polska rozwoju! Zwyciężymy! Dziękuję Łuków!mówił Prezydent Andrzej Duda.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*