Łuków: zaproszenie na Bezpieczny Peleton

W najbliższą sobotę w Łukowie odbędzie się „Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu – Dzień bez samochodu”. Start Bezpiecznego peletonu zaplanowano na godzinę 14.00 z placu przy fontannie z metą w Parku Miejskim, gdzie odbędzie się losowanie nagrody głównej i gadżetów rowerowych (m.in.: kaski, rękawiczki, oświetlenie, zapięcia, pompki, sakwy rowerowe).

Od godz. 13.30 rozpocznie się rejestracja uczestników Bezpiecznego peletonu. Wszyscy, którzy przy zapisie będą mieli kamizelki odblaskowe, otrzymają nagrodę niespodziankę.

Przejazd będzie liczył około 13 km i zakończy się na terenie Parku Miejskiego. Tam każdy z uczestników będzie mógł poczęstować się ciepłym posiłkiem, oznakować rower i wziąć udział w Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym (do wygrania cenne nagrody).

Wśród zarejestrowanych uczestników zostanie rozlosowany ROWER.

Organizatorzy: Urząd Miasta Łuków, Komenda Powiatowa Policji w Łukowie, Łukowski Ośrodek Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie i www.abcrowery.pl – ul. Warszawska 1c.

Sponsorzy: FOLTA rowery, Sklep Sportowy SoccerSport Łuków, BAR Frytka, Foto-Lipek Grzegorz Lipiński, PROMO Reklama Wojciech Izdebski oraz Szkoła Podstawowa nr 2 w Łukowie.

inf. UM Łuków

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*