Powiat Łukowski: “Rolnik”, “Medyk” i “Kościuszka” najlepsze

Znamy najlepsze licea ogólnokształcące i technika w Polsce. Wśród wyróżnionych ogólnopolskimi tarczami jakości znalazły się trzy szkoły z Powiatu Łukowskiego!

Złota tarcza dla Zespołu Szkół nr 3 w Łukowie – które zajęło 7 miejsce w województwie lubelskim i 90 w Polsce. Srebrne tarcze jakości przyznano dwóm naszym liceom – IV LO im. Jana Pawła II w Łukowie, które zajęło 19 miejsce w województwie lubelskim i 416 miejsce w Polsce  oraz I LO im. Tadeusza Kościuszki w Łukowie, które zajęło 21 miejsce w województwie lubelskim i 486 miejsce w Polsce.

W zestawieniu najlepszych techników w województwie lubelskim znalazły się również Zespół Szkół nr 2 im. A. Świętochowskiego, który zajął 48. miejsce, Zespół Szkół w Stoczku Łukowskim, który zajął miejsce 50 oraz Zespół Szkół nr 1 im. H. Sienkiewicza, który zajął 52 miejsce w województwie.

W 25. edycji Rankingu Liceów i Techników Perspektywy przeanalizowały wyniki 1360 liceów ogólnokształcących (spośród 2200) i 1185 techników (spośród 1745), które spełniły kryterium wejścia do Rankingu. W pełnej wersji publikacji – dostępnej na stronie Perspektywy.pl – Czytelnicy znajdą listę 1000 najlepszych liceów i 500 najlepszych techników.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*