Powiat Łukowski w „Zima z TVP3 Lublin”

W minioną sobotę, Telewizja Lublin w weekendowym cyklu „Zima z TVP3 Lublin” odwiedziła powiat łukowski.

W ramach noworocznego spotkania gospodarze powiatu Starosta Łukowski Dariusz Szustek, Wicestarosta Janusz Kozioł oraz Sekretarz Powiatu Jerzy Siwiec opowiadali o tym, jak minął poprzedni rok, a także jakie Zarząd Powiatu ma plany inwestycyjne na 2021 rok. W audycji wystąpili również Z-ca Dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych Przemysław Suchodolski, Dyrektor Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej Beata Skwarek oraz Mariusz Burdach Dyrektor Muzeum Regionalnego w Łukowie.  W relacjach z powiatu widzowie mieli okazję obejrzeć najciekawsze miejsca z terenu powiatu łukowskiego, min. Rezerwat Jata, złoża amonitów w Muzeum Regionalnym oraz Muzeum Henryka Sienkiewicza. W programie wystąpiła m.in. Alicja Dziurdziak – utalentowana wokalistka z I LO im. T. Kościuszki w Łukowie, uczestniczka “The voice kids” i “Szansy na sukces”, oraz Kacper Smarz, absolwent ZS Nr 2 w Łukowie, który jest mistrzem europy w sztuce barmańskiej w stylu flair.

Starosta Łukowski Dariusz Szustek dziękuje Dyrektorowi i pracownikom Zespołu Szkół nr 2 w Łukowie oraz zaproszonym gościom za realizację audycji dotyczącej inwestycji samorządu powiatowego.

„Zima z TVP3 Lublin” to kontynuacja niezwykle popularnych audycji – Lata i Jesieni z TVP3 Lublin.  Powiat Łukowski był pierwszym miejscem, gdzie pojawiła się ekipa Telewizji Lublin.

Źródło: powiatlukowski.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*