PUIK: są problemy, będą też opóźnienia

W ostatnim czasie docierają do nas niepokojące informacje z Przedsiębiorstwa Usług i Inżynierii Komunalnej. Negatywnych wiadomości jednak ciąg dalszy. Tym razem zarząd miejskiej spółki zapowiada problemy z odbiorem odpadów.

Na jednym z portali społecznościowych zauważyć można było komentarze mieszkańców informujące, że na terenie Łukowa pojawiają się opóźnienia w odbiorze odpadów. Oficjalnie poinformował o tym również zarząd PUiK-u. W wydanym przez spółkę komunikacie możemy przeczytać, że:

,,Z powodu rosnącej ilości odpadów, absencji chorobowej pracowików oraz awarii sprzętu samochodowego, występują opóźnienia w odbiorze odpadów na terenie Łukowa. W miarę możliwości staramy się te opóźnienia nadrabiać jak najszybciej, to znaczy w kolejnym dniu roboczym.”

Jednak już teraz pojawiają się niejasności. Mieszkańcy zastanawiają się, co z odpadami, które nie zostaną odebrane w piątek, czyli ostatni dzień roboczy. Zauważają, że w takim przypadku śmieci będą zalegały nawet od czwartku do poniedziałku. Z pewnością będziemy przyglądać się temu tematowi.

2 Komentarze

  1. To nie jest wina prezesa PUIKU tylko nasza ,mieszkańców Łukowa .Ale każdy ma swoją rację. Walka Alternatywy pisał ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*