Radoryż Kościelny: zderzenie busa z osobówką

Łukowscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło w Radoryżu Kościelnym. Kierujący Fordem Transitem, który przewoził 12 pasażerów nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu Volkswagenowi. W wypadku nie ucierpieli pasażerowie Forda, obrażeń ciała doznał tylko kierowca Volkswagena. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Dyżurny łukowskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło w Radoryżu Kościelnym. Ze zgłoszenia wynikało, że samochód marki Ford Transit zderzył się z Volkswagenem Polo. Z przekazanej informacji wynikało też, że Fordem było przewożonych 12 pasażerów. Mundurowi na miejscu wypadku ustalili, że podróżujące Fordem osoby nie doznały żadnych obrażeń ciała. Urazów wymagających interwencji lekarskiej wymagał jedynie 64-latek kierujący Volkswagenem polo. Mężczyzna karetką został przewieziony do szpitala, na szczęście po badaniach okazało się, że urazy jakich doznał nie zagrażają jego życiu.

Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci z łukowskiej drogówki ustalili wstępnie, że kierujący Fordem 58-letni mieszkaniec gminy Krzywda nie zachował szczególnej ostrożności dojeżdżając do skrzyżowania dróg i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu osobówce, doprowadzając do zderzenia pojazdów. Mężczyzna tłumaczył mundurowym, że nie zauważył jadącego drogą z pierwszeństwem przejazdu Volkswagena i twierdził, że pojazd ten nie miał włączonych świateł.

Teraz łukowscy policjanci będą prowadzili postępowanie, w trakcie którego zostaną ustalone wszystkie szczegóły wypadku.

inf. KPP Łuków

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*