Serokomla: niezapomniane wesele dla 26-letniego gościa

Policjanci z Adamowa zatrzymali 26-latka, który miał tzw. dilerki z narkotykami. Wcześniej młody mężczyzna awanturując się na weselu umyślnie uszkodził dwa samochody. Wczoraj młodzieniec usłyszał zarzuty, a prowadzący postępowanie funkcjonariusze ustalą, skąd mężczyzna miał narkotyki i dla kogo były przeznaczone.

W nocy z soboty na niedzielę policjanci z Adamowa zostali powiadomieni o awanturze do jakiej doszło w Serokomli. Mundurowi, którzy przyjechali we wskazane miejsce, dowiedzieli się, że pomiędzy gośćmi weselnymi doszło do kłótni i „przepychanek”. Jeden z agresywnych mężczyzn uczestniczący w zajściu – 26-latek z gminy Serokomla, przytrzymywany już był przez świadków zdarzenia. W pobliżu młodego mężczyzny leżała saszetka, którą młodzieniec kopnął twierdząc, że nie jest jego własnością.

Mundurowi z Adamowa ustalając okoliczności zajścia ustalili, że saszetka należy jednak do 26-latka. Po sprawdzeniu jej zawartości okazało się, że znajdują się w niej tzw. dilerki, z zawartością różnych substancji. Po sprawdzeniu okazało się, że jest to poporcjowana amfetamina, marihuana, ekstazy oraz mefedron. Młodzieniec został zatrzymany w policyjnym areszcie, a jego narkotyki zabezpieczone.

Dodatkowo policjanci wyjaśniając okoliczności całego zajścia ustalili, że awanturujący się nietrzeźwy 26-latek umyślnie uszkodził elementy karoserii i szybę samochodów marki Audi. Wczoraj młodzieniec usłyszał zarzuty, a prowadzący postępowanie ustalą skąd miał narkotyki i dla kogo były przeznaczone.

inf. KPP Łuków

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*