Śmiertelny wypadek w Łazach

Łukowscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego do którego doszło w sobotę w Łazach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki Volkswagen potrąciła rowerzystę. Niestety 83-letni rowerzysta w wyniku zdarzenia poniósł śmierć na miejscu. Kierująca autem została przebadana na zawartość alkoholu w organizmie – była trzeźwa.

Do wypadku doszło w sobotę rano w miejscowości Łazy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 83-letni mieszkaniec gm. Łuków kierując rowerem wyjechał z posesji na drogę powiatową i zderzył się z jadącym w kierunku Łukowa pojazdem marki Volkswagen. W wyniku zdarzenia rowerzysta poniósł śmierć na miejscu. Osobówką podróżowała 23-latka. Kierująca samochodem została przebadana przez mundurowych na zawartość alkoholu w organizmie – była trzeźwa.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie rozwagi i ostrożności na drodze oraz o stosowanie się do przepisów. Pamiętajmy także, że brak zrozumienia i wzajemnego szacunku to kolejny niekorzystny czynnik wpływający na bezpieczeństwo uczestników ruchu. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego – bezpiecznie dojechać do celu.

inf. KPP Łuków

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*