Stoczek Łukowski: skręcała, uderzyła. Finał stłuczki w sądzie.

Z poważnymi urazami przewieziono karetką do szpitala 20-latka, który kierując motocyklem marki Suzuki zderzył się z samochodem osobowym. Z ustaleń mundurowych wynika, że kierująca toyotą 29-latka skręcając w lewo na skrzyżowaniu nie ustąpiła pierwszeństwa motocykliście i doprowadziła do zderzenia. Na szczęście obrażenia jakich doznał kierujący jednośladem nie zagrażają jego życiu.

Środowym wczesnym popołudniem doszło do zdarzenia drogowego w Stoczku Łukowskim na skrzyżowaniu dróg ul. Piłsudskiego i ul. Kościuszki. Z ustaleń policjantów wynikało, że kierująca samochodem toyota 29-latka z gminy Stoczek Łukowski skręcając w lewo na skrzyżowaniu dróg, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, jadącemu na wprost przez to skrzyżowanie motocykliście.

Kobieta tłumaczyła się mundurowym, że nie widziała zbliżającego się do niej motocykla. W efekcie tego motocyklista uderzył w samochód marki Toyota i przewrócił się ze swym pojazdem na jezdnię. W wyniku tego zdarzenia kierujący motocyklem 20-latek z gminy Wodynie doznał obrażeń ciała i z miejsca wypadku został przewieziony karetką do szpitala. Na szczęście okazało się, że urazy jakich doznał nie zagrażają jego życiu. Teraz prowadzący postępowanie ustalą szczegóły i okoliczności wypadku a sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie ostrożności i kierowanie się zasadami bezpieczeństwa. Nasze bezpieczeństwo na drodze zależy od rozsądku, rozwagi, wyobraźni oraz dostosowania zachowań do warunków panujących na drodze.

inf. KPP Łuków

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*