Świderki: dzisiaj spotkanie z doradcą premiera Morawieckiego

Dzisiaj w podłukowskich Świderkach odbędzie się spotkanie z doradcą premiera Mateusza Morawieckiego, Piotrem Patkowskim.

Spotkanie z doradcą premiera Mateusza Morawieckiego zaplanowano na godzinę 18:00 w świetlicy przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Świderkach. Na dyskusję zaprasza szef struktur powiatowych PiS Dariusz Szustek, a także szef struktur terenowych PiS Dariusz Orzeł.

Piotr Patkowski jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Trzykrotnie nagrodzony stypendium Rektora UMCS dla najlepszych studentów. Pięć lat studiów poświecił nie tylko nauce ale także działalności społecznej. W 2011 założył lubelski oddział Stowarzyszenia Studenci dla Rzeczypospolitej. W tym czasie był organizatorem wielu konferencji naukowych oraz popularno- naukowych, współorganizatorem lubelskich Marszów Rotmistrza Pileckiego oraz innych wydarzeń mających zasięg ogólnopolski, takich jak m.in. „Raport z oblężonego miasta” czy coroczna akcja odbywająca się 1 marca na część Żołnierzy Wyklętych pt.: „Namioty wyklęte”. Oprócz funkcji prezesa lubelskiego oddziału Studentów dla Rzeczypospolitej, zasiadał również w Zarządzie Głównym a następnie w Komisji Rewizyjnej tej organizacji. W 2016 roku został jej Honorowym Członkiem.

Piotr Patkowski (w środku) gościł w Łukowie już w ubiegłym tygodniu podczas przekazania promes finansowych dla tutejszego SP ZOZ-u

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*