Święto Służby Cywilnej. Policja to nie tylko mundurowi.

W Komendzie Powiatowej Policji w Łukowie nadkom. Leszek Misiak złożył serdeczne podziękowania pracownikom cywilnym łukowskiej Komendy Policji. Komendant podziękował za rzetelną pracę i przyczynianie się do lepszego funkcjonowania Policji. Święto Służby Cywilnej obchodzone jest od 2000 roku w dniu 11 listopada.

Dzień 11 listopada jest nie tylko świętem upamiętniającym odzyskanie niepodległości w 1918 roku, ale również datą kiedy to w Polsce od 2000 roku obchodzimy pamiątkę rozpoczęcia działalności przez Służbę Cywilną. 

Obchodząc Święto Służby Cywilnej Komendant Powiatowy Policji w Łukowie nadkom. Leszek Misiak złożył wiele serdecznych życzeń i gorących podziękowań. Komendant zaznaczył, iż to dzięki odpowiedzialności pracowników cywilnych, ich pracy oraz zaangażowaniu charakteryzującym się determinacją, profesjonalizmem, rzetelnością, a także bezstronnością nasza jednostka może tak aktywnie działać.

Podczas uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Łukowie podziękował wszystkim pracownikom służby cywilnej za dotychczasowe zaangażowanie w pracę, wzorowe wykonywanie swoich obowiązków oraz trud jaki wkładają na rzecz sprawniejszego funkcjonowania naszej jednostki, a zarazem całej formacji. Czworo pracowników łukowskiej komendy zostało wyróżnionych przez Komendanta Głównego Policji oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie, którzy docenili ich wysoki profesjonalizm, wzorowe wykonywanie zadań służbowych oraz szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej. Nadkom. Leszek Misiak życzył wszystkim pracownikom cywilnym satysfakcji z wykonywanej pracy oraz wielu sukcesów i radości w życiu osobistym.

inf. KPP Łuków

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*