Trzebieszów: AMPLUS zdominował Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej

W sobotę w Karwowie odbył się Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej pod patronatem Wójta Gminy Trzebieszów. Do udziału w zawodach zaprosił Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie. W rozgrywkach wzięło udział 9 drużyn z Trzebieszowa, Karwowa, Celin i Łukowa. Rywalizowało ze sobą blisko 100 zawodników i zawodniczek. Ostatecznie najwięcej trofeów zgromadzili goście z Łukowa.

Najciekawsza rywalizacja miała miejsce w najstarszej kategorii wiekowej. O zwycięstwo tam walczyły ze sobą ekipy z Trzebieszowa i z Karwowa. Ostatecznie lepszą okazała się drużyna z Trzebieszowa, która dzięki zwycięstwie 4:1 w bezpośrednim pojedynku przyklepała zwycięstwo w zawodach. W dwóch pozostałych kategoriach wiekowych bezkonkurencyjni okazali się goście z AMPLUS-a Łuków, którzy odnieśli komplet zwycięstw, grając dobrą piłkę i ani przez chwilę nie dając szans swoim przeciwnikom.

– Gratuluję wszystkim uczestnikom. Dzisiaj nie ma wygranych i nie ma przegranych – mówił podczas oficjalnego wręczenia statuetek Mirosław Szekalis, wójt Gminy Trzebieszów. Wszyscy zawodnicy rywalizujący w Wakacyjnym Turnieju Piłki Nożnej otrzymali pamiątkowe medale, zaś najlepsze drużyny statuetki i nagrody rzeczowe. Ponadto organizatorzy zadbali o to, aby wszystkie dzieci otrzymały słodki poczęstunek. – Liczymy, że nasze zawody piłkarskie każdego roku będą podnosiły swój poziom. Mam nadzieję, że za rok sytuacja epidemiczna w kraju pozwoli na uczestnictwo większej ilości chętnych – dodaje Bartłomiej Bryk, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie.

Kategoria 2006 – 2005

I miejsce – OLD TEAM Trzebieszów (9 punktów, bilans bramkowy 24:2)

II miejsce – Polskie Koguty Karwów (6 punktów, bilans bramkowy 21:7)

III miejsce – Paka Sołtysa Celiny (3 punkty, bilans bramkowy 6:27)

IV miejsce – KS Victoria Łuków (0 punktów, bilans bramkowy 3:17)

Król strzelców – Mateusz Ponikowski (Polskie Koguty, Karwów)

Kategoria 2009 – 2007

I miejsce – AMPLUS Łuków (6 punktów, bilans bramkowy 12:1)

II miejsce – Paka Sołtysa Celiny (3 punkty, bilans bramkowy 9:8)

III miejsce – Lesovia Trzebieszów (9 punktów, bilans bramkowy 3:15)

Król strzelców – Maksymilian Mateńko (AMPLUS Łuków)

Kategoria 2010 i młodsi

I miejsce – AMPLUS Łuków

II miejsce – Lesovia Trzebieszów

Król strzelców – Mikołaj Mućka (AMPLUS Łuków)

Najmłodszy zawodnik turnieju – Stanisław Krzyszczak, 5 lat (Lesovia Trzebieszów)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*