Trzebieszów: śmiertelny wypadek. Nie żyje rowerzystka.

Wczoraj w Trzebieszowie doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Seat Cordoba z kierującą rowerem kobietą. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń kierująca rowerem 76-latka poniosła śmierć na miejscu zdarzenia. Łukowscy policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie, w trakcie którego zostaną ustalone wszystkie szczegóły tego tragicznego w skutkach wypadku.

Wczoraj około godziny 10:00 w Trzebieszowie, na drodze gminnej doszło do bardzo poważnego wypadku drogowego. W zdarzeniu tym uczestniczył samochód osobowy marki Seat Cordoba którym kierował 50- letni mieszkaniec gminy Kąkolewnica oraz rower kierowany przez 76- letnią mieszkankę gminy Trzebieszów.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących wspólnie z prokuratorem na miejscu tego zdarzenia wynika, że kierująca rowerem kobieta nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu seatowi wyjeżdżając na jezdnię z drogi podporządkowanej. Niestety rowerzystka w wyniku odniesionych obrażeń poniosła śmierć na miejscu tego zdarzenia. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierującego seatem- był trzeźwy.

Teraz łukowscy policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie, w trakcie którego zostaną ustalone wszystkie szczegóły tego tragicznego w skutkach wypadku.

Policjanci przypominają, że kierujący rowerami są niechronionymi uczestnikami ruchu, którzy w przypadku zderzenia z pojazdem narażeni są na poważne obrażenia. Pamiętajmy, aby stosować się do obowiązujących przepisów i zachowywać na drodze wzmożoną ostrożność.

inf. KPP Łuków

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*