Uciekając próbował schować reklamówkę z problematyczną zawartością

Haszysz, mefedron, marihuanę i tabletki ecstasy zabezpieczyli w nocy policjanci z łukowskiej patrolówki. Takie nielegalne substancje znaleziono przy 29-latku, który uciekając przed mundurowymi chciał wyrzucić reklamówkę z narkotykami. Młody mężczyzna część narkotyków miał już „poporcjowaną”. Teraz mundurowi prowadzący postępowanie sprawdzą, dla kogo były przeznaczone.

Wczorajszej nocy policjanci z łukowskiej patrolówki dowiedzieli się, że znany im 29-latek, będąc na terenie miasta może mieć przy sobie narkotyki. Jeszcze przed północą, mundurowi zauważyli w pobliżu jednego z osiedli mieszkaniowych tego mężczyznę.

29-latek widząc jadący radiowóz, chciał uciec i schować się pomiędzy budynkami, jednak mundurowi pobiegli za nim i go szybko zatrzymali. W ostatniej chwili 29-latek chciał jeszcze wyrzucić swoją reklamówkę, ale policjanci uniemożliwili mu to.  Jak się okazało, w środku był susz marihuany.

Przeszukując młodego mężczyznę funkcjonariusze znaleźli przy nim kilkanaście foliowych woreczków z „poporcjowanymi” różnymi substancjami. Po sprawdzeniu okazało się, że byłą to marihuana, haszysz, mefedron, a także tabletki ecstasy. Mundurowi zabezpieczyli od 29-latka prawie 140 gramów substancji narkotycznych i zatrzymali mężczyznę w policyjnym areszcie.

Wczoraj młody mężczyzna usłyszy zarzuty, a prowadzący postępowanie ustalą, skąd miał narkotyki i dla kogo były przeznaczone.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*