UWAGA! Zaginął 16-letni Patryk

Policjanci z łukowskiej komendy informują, iż poszukują Patryka Domańskiego. 16-latek wczoraj, w niedzielę po godzinie 13.00 wyszedł z mieszkania, z zamiarem spaceru w okolicach domu. Jednak młodzieniec nie informując domowników o swych kolejnych zamiarach, do późnych godzin popołudniowych nie powrócił do mieszkania, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ktokolwiek widział zaginionego lub posiada informacje na temat miejsca jego pobytu proszony jest o kontakt z Policją.

PATRYK DOMAŃSKI

lat 16

zamieszkały w Zarzeczu Łukowskim.

Z ustaleń policjantów wynika, że 16-latek w niedzielę po godzinie 13.00 wyszedł z mieszkania z zamiarem spaceru w okolicach swego domu. Jednak młodzieniec nie informując domowników o swych kolejnych zamiarach do późnych godzin popołudniowych nie powrócił do mieszkania, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mundurowi ustalili też, że 16-latek mógł pojechać do jednej z miejscowości w gminie Drelów.

Patryk Domański jest szczupły ma około 180 cm wzrostu, ma krótkie ciemno-blond włosy, szaro-niebieskie oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę z odblaskowymi pasami na rękawach, czarne spodnie, granatowe sportowe buty, czarną czapkę z logo „Pitbull”.

Osoby, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu poszukiwanego bądź  miały w ostatnim czasie  kontakt z zaginionym, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łukowie pod numerem telefonu 47 814 72 10 lub 112, ewentualnie z najbliższą jednostką policji.

inf. KPP Łuków

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*