Walczyli o Puchar Starosty Łukowskiego

W Radoryżu Smolnym odbył się Turniej Piłki Nożnej pod patronatem Starosty Łukowskiego. W zawodach rywalizowali uczniowie ze szkół podstawowych, a także trampkarze z klubów piłkarskich z roczników 2009 oraz 2006 i młodsi. Turniej rozgrywany był na obiektach sportowych przy Zespole Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym.

Pierwszego dnia do potyczek stanęło 10 drużyn z rocznika 2009 i młodsi. Najmłodsi zawodnicy, jak co roku, zafundowali kibicom mnóstwo pozytywnych emocji oraz podziwu dla ich poziomu wyszkolenia. Po rozgrywkach grupowych do meczów finałowych zakwalifikowały się drużyny walczące o miejsce na podium. Zwycięzcą tego dnia okazała się grupa „Żaki Białe” przed uczniami ze szkoły w Aleksandrowie, drużyną „Żaki Czarne”, oraz uczniami ze szkoły w Staninie.

Drugi dzień turnieju to rozgrywki między zawodnikami z rocznika 2006 i młodsi. Do potyczek stanęło 7 drużyn, a o zwycięstwie decydowały wyniki kolejnych meczów. Liderem w tej kategorii okazała się drużyna ze Stanina wygrywając wszystkie mecze. Za nimi uplasowali się zawodnicy z Okrzei, Radoryża Smolanego i Aleksandrowa.

Najlepsze zespoły tegorocznego turnieju otrzymały okazałe puchary, medale i upominki rzeczowe. Dodatkowe nagrody powędrowały także do najlepszych piłkarzy, królów strzelców i najlepszych bramkarzy  rozgrywek. Wszystkie drużyny otrzymały zasłużone gratulacje i owacje kibiców.

fot. Powiat Łukowski

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*