Wielka piłka na wyciągniecie ręki kibiców z Łukowa i okolic

Nieco nieśmiele, momentami wręcz niewidocznie, przed kilkoma dniami rozpoczęły się w Polsce Mistrzostwa Świata do lat 20. Gospodarz mistrzostw udział w zawodach ma zagwarantowany, co oznaczało pierwszy start naszej kadry na tej imprezie od 12 lat. Wówczas nasza młodzieżówka pokonała m. in. Brazylię i dotarła do 1/8 finału. Ale co taka impreza oznacza dla mieszkańca Łukowa i okolicy? Tutaj chodzimy wyłącznie oglądać mecze przy ul. Warszawskiej? Niekoniecznie.

Część meczów młodzieżowego mundialu odbywa się na położonej zaledwie półtorej godziny jazdy samochodem od Łukowa Arenie Lublin. Kibice mieli okazję oglądać tam już zawodników m. in. Urugwaju, Kolumbii, Senegalu, czy Hondurasu. Na murawie pojawili się piłkarze takich klubów jak FC Barcelona, Juventus Turyn czy PSG. A to jeszcze nie wszystko, bo przecież przed nami wciąż mecze rundy finałowej, która również rozgrywana będzie na lubelskim stadionie. Wisienką na torcie może być mecz półfinałowy, lecz na ten bilety rozeszły się niczym świeże bułeczki.

Sprawdziliśmy, czy wciąż mają Państwo szansę na obejrzenie przyszłych gwiazd futbolu na żywo. Okazuje się, że została jeszcze garstka biletów, a ich ceny zaczynają się już od 10 złotych! Oto one:

Faza grupowa
Norwegia – Honduras (30 maja, godz. 18:00)
Faza finałowa
1/8 finału (3 czerwca, godz. 17:30)
1/8 finału (4 czerwca, godz. 17:30)

Z pewnością warto zaplanować sobie jedno wolne popołudnie, aby udać się na mecz do Lublina. Wszak wielka piłka dla mieszkańców Łukowa i okolic nigdy nie była tak blisko.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*