Wólka Zastawska: śmiertelny wypadek

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego, do którego doszło w nocy na DK-76. W Wólce Zastawskiej kierujący samochodem marki Honda CRV zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewa. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniósł 19-letni pasażer auta.

Wczoraj przed godz. 22:30 dyżurny łukowskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na drodze krajowej nr 76. Ze zgłoszenia wynikało, że samochód uderzył w drzewo, a jednej osoby nie można wydostać się z pojazdu. Mundurowi którzy dojechali we wskazane miejsce wstępnie ustalili, że w obszarze niezabudowanym Wólki Zastawskiej, kierujący samochodem marki Honda CRV 20-latek z gminy Stoczek Łukowski, po wyjechaniu z zakrętu na prosty odcinek drogi, zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Młodzieniec mówił policjantom, że na mokrej jezdni stracił panowanie nad swym pojazdem, że jechał za szybko. W wyniku wypadku kierujący autem młody mężczyzna i jego 18-letnia pasażerka doznali obrażeń ciała i zostali przetransportowani do szpitala. Niestety, siedzący na tylnej kanapie 19-letni pasażer hondy doznał obrażeń ciała i zmarł na miejscu wypadku. Policjanci ustalili też, że kierujący hondą był trzeźwy.

Teraz łukowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury będą prowadzili postępowanie, w trakcie którego zostaną ustalone wszystkie szczegóły tego tragicznego w skutkach wypadku.

Mundurowi apelują do kierowców o zachowanie rozsądku na drodze i jazdę zgodną z przepisami. Nadmierna prędkość to nadal jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych.

inf. KPP Łuków

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*