Łuków: Amelia Wasilewska podwójną Mistrzynią Polski w kickboxingu

W ostatni weekend w Krynicy Zdrój odbyły się Mistrzostwa Polski Kadetów Starszych w kickboxingu w formule light contact i pointfighting. W turnieju rywalizowali zawodnicy w wieku 13-15 lat. W mistrzostwach wystartowało sześciu podopiecznych trenera Zenona Pawlikowskiego reprezentujących KSW Łuków – Martyna Osial, Dominika Kondracka, Amelia Wasilewska, Gabriela Lizoń, Jakub Bober i Mateusz Kozioł.

Najlepiej wypadła Amelia Wasilewska, która obroniła tytuł z ubiegłego roku i zdobyła złoty medal w kategorii do 42 kg w formule pointfighting. Również w light contact Amelia okazała się najlepsza zdobywając drugi złoty medal w tych zawodach ( w ubiegłym roku w light contact łukowska zawodniczka wywalczyła srebro).

Do bardzo udanych swój start może zaliczyć Gabriela Lizoń, która wywalczyła również dwa  ale brązowe medale. Na 6 miejscu rywalizację zakończyła Dominika Kondracka, która w walce o wejście do strefy medalowej z wicemistrzynią Europy odniosła kontuzję ręki uniemożliwiającą jej kontynuowanie pojedynku. 7 miejsce zajęła Martyna Osial, na tej samej pozycji uplasował się również Jakub Bober, a Mateusz Kozioł zajął miejsce 9-16.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*