“MASKI pamięci emocji” w Łukowskim Ośrodku Kultury

Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na wystawę fotografii pod tytułem “MASKI pamięci emocji”. Jest ona częścią Ogólnopolskiej Kampanii “Zbliżenie” o uśpionych endorfinach. Prace w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury będzie można zobaczyć od 1 lipca do 14 sierpnia. Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

Jak informuje Łukowski Ośrodek Kultury “MASKI pamięci emocji”, to ogólnopolska kampania o relacjach międzypokoleniowych, którą widziało już ponad 16 tysięcy osób w całej Polsce.

Radzyński fotografik Janusz Wlizło wraz ze swoimi młodymi podopiecznymi – piętnastką uczących się fotografii dzieci w wieku 9-14 lat Amelią Domańską, Aleksandrą Gmur, Ingą Górną, Julią Targońską, Mikołajem Królem, Dominiką Matuszewską, Piotrem Mazurem, Klaudią Miszczuk, Kornelią Niebrzegowską, Martyną Ostasiewicz, Moniką Pawliną, Bartłomiejem Rączką, Amelią Szymańską, Klarą Świć i Oliwią Wlizło z Klubu Miłośników Fotografii “Zoomik” w Radzyniu Podlaskim podjęli się rozbudzenia w nas endorfin.

Wystawa niezwykła w przekazie podejmuje próbę uświadomienia, że także między dorosłymi przydało by się więcej pozytywnych wzmocnień. Dzięki temu, że fotografie w 100% zostały zaaranżowane i wykonane przez dzieci, ich przekaz jest szczery i nie da się obok prac przejść obojętnie. Kurator projektu, jednocześnie pomysłodawca i autor opracowań, uzupełnił poruszające zdjęcia przekazem słownym w kontraście do obrazu.

Projekt składa się z 15 prac wydrukowanych w formacie 100×70 cm i 15-tu innych równolegle prezentowanych w bliźniaczej wystawie w internecie i mediach jako zachęta do odwiedzenia wystawy. Prace wydrukowane można oglądać wyłącznie na wystawach. 

info. ŁOK

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*