PiS opublikowało listy do Sejmu. Dwóch silnych kandydatów z Ziemi Łukowskiej.

Prawo i Sprawiedliwość opublikowało swoje listy w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Na listach partii Jarosława Kaczyńskiego znalazło się dwóch silnych kandydatów z Ziemi Łukowskiej. Obaj znaleźli się na początku wyborczej stawki.

– Na naszych listach (Prawo i Sprawiedliwość – red.) znajdują się między innymi członkowie partii koalicyjnych, a także przedstawiciele organizacji społecznych – informował szef Komitetu Wykonawczego PiS, Krzysztof Sobolewski. – Listy te są po części samorządowe, bo około 60 procent kandydatów z list PiS-u to aktywni samorządowcy, burmistrzowie, radni wszystkich szczebli samorządu – dodaje Sobolewski.

Krzysztof Głuchowski i Sławomir Skwarek to dwaj łukowscy delegaci zasiadający obecnie w Sejmie. Jak już wiemy, obaj będą ubiegać się o reelekcję. Poseł Głuchowski kandydował będzie z 7 miejsca, natomiast poseł Skwarek z miejsca 8. Listę wyborczą otwierają Sylwester Tułajew oraz Przemysław Czarnek.

Termin wyborów jest już znany. Prezydent Andrzej Duda podpisał postanowienie w tej sprawie. Do urn pójdziemy 13 października. Wybierzemy wówczas 460 posłów i 100 senatorów.

gov.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*