Kathia zagra i zaśpiewa w Gołowierzchach

Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie zaprasza na klimatyczny koncert do podłukowskich Gołowierzchów. Właśnie tam już w najbliższy piątek, 11 września zagra i zaśpiewa zjawiskowa artystka Kathia. Występ rozpocznie się o godzinie 20:00, ale wejście na teren koncertu możliwe będzie już od godziny 19:00.

Kathia, czyli Katarzyna Półrolniczak, to młoda songwriterka z Poznania, która dysponuje wyjątkowym, oryginalnym głosem. Wokalistka z wielkopolski podczas koncertów gra na gitarze i pianinie. Komponuje własne utwory i pisze niezwykłe teksty – zarówno po polsku, jak i po angielsku.

Koncert będzie utrzymany w nastrojowym klimacie, wśród licznych świeczek i lampionów. Organizatorzy zachęcają do zabrania ze sobą koców na których będzie można wysłuchać koncertu. Na miejscu będzie można zakupić słodkości i ciepłe napoje przygotowane przez Klub Seniora ,,Na Topie’’ oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Gołowierzchach. Wstęp na koncert jest bezpłatny. Impreza odbędzie się w reżimie sanitarnym związanym z COVID-19.

Kathia – koncert
Miejsce: Gołowierzchy (gm. Trzebieszów, pow. Łukowski), plac przy OSP;

Termin: Piątek, 11 września 2020 r., wejście od godz. 19:00, występ: 20:00.

Uwagi: Organizatorzy zachęcają do wczesnego przybycia. Liczba miejsc ograniczona.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*