Spektakl teatralny na deskach ŁOK-u

Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na spektakl teatralny „Separacja?”. Spektakl odbędzie się w niedzielę 22 marca o godzinie 18:00 w sali widowiskowej ŁOK.

Jest to farsa Mariusza Marczyka, której producentem jest Scena RODE Kraków – Tarnów, a reżyserem Przemysław Śliwa. Miasto jakich w Polsce wiele. Zwyczajny blok, zwyczajne M3, zwyczajna egzystencja. Ale małżeńska para nie jest zwyczajna, niesie przez życie ciężar znaczącej różnicy wieku. Co z tego wyniknie? Potężna dawka humoru! Maleńkie mieszkanko kryje w sobie wiele tajemnic, które przez niemal dwie godziny rozśmieszą widzów do łez.

W roli Joanny zobaczymy Monikę Chrzanowską, którą znamy z popularnych seriali telewizyjnych takich jak: „Ojciec Mateusz”, „M jak Miłość ”, „Na Wspólnej”, a przede wszystkim „Klan”, w którym jest już obecna od 8 lat.

W roli Patryka wystąpi Mariusz Marczyk – aktor, założyciel i dyrektor artystyczny Sceny RODE. Autor powieści, dramatów i książek poetyckich. Mariusz Marczyk jest też mistrzem żywego słowa – zdobywcą wielu nagród. Między innymi nagrody Grand Prix im. Mieczysława Kotlarczyka na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Słowa w Poznaniu.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia w kasie Kina Łuków oraz online https://ekobilet.pl/lukowski-osrodek-kultury/separacjaa–spektakl-teatralny-34426/401618-bilety-na-spektakl.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*