Wakacje w Łukowie: ŁOK zaprasza pod swoje skrzydła

Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza dzieci z Łukowa i okolic do wspólnego spędzania zbliżających się wakacji. Zostały jeszcze wolne miejsce!

W specjalnych blokach tematycznych wziąć mogą udział dzieci w wieku od 6 do 10 lat. Koszt udziału w zajęciach wynosi 230 złotych. Organizatorzy informują, że ilość miejsc jest ograniczona, więc warto pośpieszyć się z zapisem swojej pociechy.

W programie ,,Wakacji z ŁOK-iem” zaplanowano m.in.: zajęcia integracyjne, warsztaty „Otwórz się na emocje” z Dorotą Panasiuk, warsztaty muzyczne z kapelmistrzem Łukowskiej Orkiestry Dętej Tadeuszem Bochmanem, Centrum Rozrywki Arkabos, wycieczkę do Rezerwatu Przyrody Jata, ognisko, baseny letnie Delfin, film w Kinie Łuków, gry i zabawy sportowe w Parku Miejskim, gry intelektualne, teatr Urwis, spotkanie z Policją i Sanepidem, wycieczkę do Parku Rozrywki Zoom Natury w Janowie Lubelskim, uroczysty bal, zajęcia taneczne z Platinium Gym&Fitness, występ iluzjonisty Macieja Pędy, a także niespodzianki oraz inne ciekawe atrakcje.

Przewidywane turnusy wakacyjne: 1 – 12 lipca, 15 – 26 lipca, 29 lipca – 9 sierpnia. Regulamin oraz szczegółowy plan zajęć dostępny jest pod TYM LINKIEM.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*