Wpadł z amfetaminą

Ponad kilogram amfetaminy zabezpieczyli u 24-latka łukowscy kryminalni. Część z tych narkotyków ukryta była między innymi w zamrażarce lodówki. Zatrzymany mężczyzna już usłyszał zarzuty i trafił na trzy miesiące do tymczasowego aresztu.

W minionym tygodniu łukowscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że mieszkający w podłukowskiej miejscowości 24-latek może posiadać znaczne ilości narkotyków. Kolejny już raz ustalenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Policjanci przeszukując dom zajmowany przez młodego mężczyznę znaleźli ukryte w zamrażalniku lodówki plastikowe wiaderko. Wewnątrz była sproszkowana substancja. W innym miejscu mieszkania policjanci odnaleźli woreczki z podobną substancją. Po wstępnym sprawdzeniu okazało się, że w wiaderku i woreczkach było prawie 1200 gramów amfetaminy. Kryminalni znaleźli też u 24-latka wagę i marihuanę. Nielegalne substancje zostały zabezpieczone.

Młody mężczyzna już usłyszał zarzuty. Za posiadania znacznej ilości narkotyków grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Teraz prowadzący postępowanie policjanci ustalają, skąd mężczyzna posiadał taką ilość amfetaminy i czy zajmował się także jej rozprowadzaniem.

Wczoraj łukowski sąd przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zastosował wobec 24-latka trzymiesięczny tymczasowy areszt.

źr. KPP Łuków

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*